Śląsk Wrocław Śląskopedia

Prezesi Śląska



Krzysztof Hołub: 21 listopada 2016 - ?

Paweł Żelem: 22 listopada 2013 - 21 listopada 2016

Krzysztof Hołub: 23 września 2013 - 22 listopada 2013

Piotr Waśniewski: 30 października 2008 - 23 września 2013

Paweł Bartosiewicz: 25 kwietnia 2008 - 30 października 2008

Antoni Kordos: 14 czerwca 2007 - 25 kwietnia 2008

Piotr Mazur: 14 marca 2007 - 14 czerwca 2007

Andrzej Szymczak: 15 września 2006 - 14 marca 2007

Ryszard Sobański: 29 czerwca 2005 - 15 września 2006

Jan Caliński: 13 listopada 2002 - 5 maja 2005

Andrzej Mazur (p.o. prezesa): ?

Bogdan Ludkowski: 26 czerwca 2002 - 21 września 2002

Janusz Cymanek: ?

?