¦l±sk Wrocław ¦l±skopedia

PKO Ekstraklasa, 18. kolejka - 8.12.2019, 17:30, widzów: 31819, sędzia: Piotr Lasyk (Bytom)

¦LˇSK WROCŁAW - LEGIA WARSZAWA 0:3 (0:1)

¦LˇSK: Matúą Putnocký - Kamil Dankowski, Israel Puerto, Wojciech Golla, Dino ©tiglec, Diego ®ivulić, Jakub Łabojko (69-Filip Marković), Robert Pich, Damian G±ska (78-Mateusz Cholewiak), Przemysław Płacheta (67-Piotr Samiec-Talar), Erik Expósito

LEGIA: Radosław Majecki - Marko Veąović, Igor Lewczuk, Artur Jędrzejczyk, Michał Karbownik, Paweł Wszołek, Domagoj Antolić, André Martins (67-Jarosław Niezgoda), Walerian Gwilia (84-Mateusz Wieteska), Luquinhas, José Kanté (84-Maciej Rosołek). Trener: Aleksandar Vuković

pozycja w tabeli: 3

uwagi: w 8. minucie Robert Pich nie wykorzystał rzutu karnego (Radosław Majecki obronił); mecz przerwany w 23. minucie na 12 minut z powodu użycia ¶rodków pirotechnicznych